Hakkımızda

Hakkımızda

NK Teknoloji, Stratejik Dijital Dönüşüm sürecinde şirketlere ihtiyaç duyduğu tüm konularda destek olan çözüm ortağınızdır. Bu amacı gerçekleştirmek için, Dijital Dönüşüm ve Bilgi Teknolojileri konusunda nitelikli kurumsal kaynakları geliştirmek adına danışmanlık, eğitim ve deneyim transferi amacıyla yola çıkmıştır. 

“Bilgi en büyük güçtür.”

Francis Bacon – İngiliz Filozof (1561-1626) 

Dijital Dönüşüm yolculuğunda müşterilerimizin en değerli kaynakları olan teknolojik altyapı ve insan kaynaklarının niteliğini artırmayı amaçlıyoruz. Ek olarak gelişen dijital teknolojilerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanmasını ve kullanılabilir bir seviyeye gelmesini sağlıyoruz.

Müşterilerimize katma değeri yüksek hizmet verebilmek için uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmaya gayret ediyoruz.

Elde ettiğimiz yirmi yıllık bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Müşterilerimizin daha karlı, daha rekabetçi olabilmeleri için teknoloji ve yenilikçi iş modelleri hakkında rehberlik ediyoruz.

Danışmanlarımız geniş deneyim ve uzmanlık tecrübelerini kullanarak projelerde ihtiyaç duyulan konularda en iyi çözümler sunar.

ERP, CRM, Portal, e-ticaret, B2C, B2B, İş Zekası, İş Akışı, Doküman Yönetimi, Bütçe Yönetimi gibi kurumsal çözüm sistemlerinin uygulanmasında ön analiz, satın alma desteği, proje kurgusu, proje yönetimi, yatırımın geri dönüş hesabı, proje canlı geçişi ve canlı sonrası destek süreçlerinde müşterilerimize deneyimlerimizi aktarıyoruz.

Başarısız projelerin başarısızlık nedenlerini tespit ediyor, ihtiyaç duyulan sistemin kullanılabilir hale getirilmesi için yol haritası belirliyoruz.  

Eğitmenlerimiz eğitimin tasarımından sunum ve değerlendirmesine kadar tüm süreci kurumsal bakış açısıyla işletmektedir.

Geliştirdiğimiz yenilikçi ürün ve servislerle alanında özel çözümler sunan en çevik şirketiz. 

Dijital dönüşüm projelerinin pozitif çıktılarla sürdürülmesi amacıyla ihtiyaç duyulan tüm faaliyetlerde DIJITALDONUSUMPRO.COM tarafından geliştirilen çözüm, ürün ve hizmetlerden faydalanılmaktadır. Müşterilerimizin tedarikçisi olmak yerine, bir iş ortağı yaklaşımı ile çalışmak ana prensiplerimizdendir.

Son beş yıldır uluslararası çok sayıda üniversite ve yetkili kuruluşların dijital dönüşüm eğitimlerine katılarak Dijital Dönüşüm bilgi seviyemizi taze tutmaya devam ediyoruz. 

2020 yılının son çeyreğinde bünyemize kattığımız Hosting Sistemi NETTACOMPANY.COM.TR ile Alan Adı, Web Sitesi ve Bulut ihtiyaçlarınızda uçtan uca çözüm paketleri sunmaktayız. Tam otomasyonla çalışan altyapımızla müşterilerimiz hizmetlerini web arayüzünden seçer, aktifleştirir ve kullanır. Otuzdan fazla hizmet yelpazesine sahip olan NettaCompany markamız 2014 yılından bu yana binlerce müşterisine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

ESNEKBULUT.COM Veri merkezimizde hazırda bulunan VCloud yapımızın kısa özeti; 4.000+ core işlemci, 10 TB RAM, 10Gbit Aktif Network up/down ve 500 TB Storage şeklindedir. Her geçen gün yapımızı hızla büyütmeye devam etmekteyiz.

Ölçeklenebilir VCloud mimarimizde sistemler kapanmadan anlık RAM, CPU ve Storage eklenebilmektedir. Esnek Bulut sistemimiz tam otomasyon olarak çalışmaktadır. Buna ilave olarak, müşterilerimizin mevcut yapılarının bulut sistemimize taşınması konusunda aktif rol alıyoruz.